Látkovanie a bezplienkovanie bábätka prakticky a úsporne

Kurz

4. augusta 2021 - 9:30 - 11:30

Košice

Príďte na kurz si utriediť informácie o prebaľovaní bábätiek do látkových plienok a prakticky si odskúšať prebaľovanie do rôznych typov a značiek plienok, a tiež ohmatať si materiály, z ktorých sa vyrábajú.

 

Prejdeme si aj prakticky tému bezplienkovania bábätiek.

 

Na kurze sa zoznámite:
• s jednotlivými spôsobmi zdravého prebaľovania a výhodách či úskaliach používania jednotlivých typov plienok či vrchných plienkových nohavičiek.

• prejdeme si možnosti prebaľovania od moderných látkových plienok typu AIO (all in one)-všetko v jednom cez SIO (snap in one)-nacvakávacie vnútorné jadrá, ktoré sa pripínajú na vrchné nohavičky, “kapsovky”, nohavičkové plienky až po “štvorcovky”.

 

Dozviete sa:
• ako s používaním “látkoviek” začať, koľko čoho si prichystať, podľa čoho sa rozhodovať pri výbere vlastnej látkovej výbavičky.

 

Naučíte sa:

• skladať plienky na rôzne sklady

 

Zažijete:

• dieťatko na látkových plienkach naživo:-).

 

Ako bonus ku kurzu dostanete do mejlu podporný textový materiál, aby ste to mali všetko teoreticky pokope a na kurze naživo sme sa mohli venovať hlavne praxi.

 

Cena kurzu: 10 Eur jednotlivec / 12 Eur párik

 

Miesto konania udalosti:

Haliganda, Kasárne Kulturpark, Kukučínova 2 - Košice

Prihláste sa

už ostáva iba 3 voľných miest!
Rezervácie už nie sú možné.
Po prihlásení sa na udalosť Vám cca do hodiny príde potvrdzujúci mail. V prípade, že Vám mail nedorazil a nenašli ste ho ani v zložke Spam prosím Kontaktujte nás.